Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

07 październik 2020

Już w najbliższe piątkowe popołudnia zapraszamy na spektakle teatralne dla dzieci od 6 roku życia!

9 października o godz. 18:00 zapraszamy do strzemieszyckiej Filii nr 8 (ul. Ofiar Katynia 93) na spektakl Teatru Kultureska pt. "Bukiet talentów".

„Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.

Z kolei 16 października o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej (ul. T Kościuszki 25) będzie można zobaczyć przedstawienie pt. "Skrzydlaty odlot".

„Skrzydlaty Odlot” to spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen dobrego humoru i treści edukacyjnych. Poprzez dobrą zabawę dzieci mają szansę pogłębić swoją świadomość ekologiczną. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu, niskiej emisji i ochrony powietrza. Przedstawienie uświadamia dzieciom główne przyczyny powstawania smogu, a także jego szkodliwość dla naszego zdrowia. Ma za zadanie wskazać najmłodszym sposoby walki o to, żeby powietrze, którym oddychamy, było czyste.

Wydarzenie bezpłatne - rezerwacja miejsc na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia na stronie http://rezerwacje.biblioteka-dg.pl. Aby zarezerwować bilety należy mieć aktywną kartę biblioteczną.

Drodzy opiekunowie, ze względu na sytuację związaną z COVID-19 liczba osób, które mogą przebywać na sali jest ściśle ograniczona. Bardzo prosimy o rezerwacje wejściówek jedynie dla młodych widzów, którzy dzielnie i samodzielnie obejrzą spektakl wśród rówieśników.

Przedstawienia dla dzieci od 6. roku życia.

teatr dla dzieci teatr dla dzieci2