Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
05 październik 2020
W związku z tegoroczną Nocą Bibliotek serdecznie zapraszamy na wyjątkowy spektakl. 10 października o godz. 20:00 będzie okazja, aby zobaczyć "Krawcowa", w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie.
Wydarzenie bezpłatne - rezerwacja miejsc na 5 dni przed rozpoczęciem wydarzenia na stronie http://rezerwacje.biblioteka-dg.pl. Aby zarezerwować bilety należy mieć aktywną kartę biblioteczną.
Przypominamy, że ze względu na sytuację związaną z COVID-19 liczba osób, które mogą przebywać na sali jest ściśle ograniczona. Prosimy pamiętać o noszeniu maseczek i zachowywaniu dystansu.
Opis spektaklu:
"W życiu nie ma czasu na monotonię. Jest czas na pracę i czas na miłość. To wszystko nie pozostawia nam czasu na nic więcej." Coco Chanel
U Krawcowej podobnie, jest czas na pracę i czas na miłość, na pracę, którą wykonuje się z miłości do kobiet, tworzenia, życia, czasem bez wytchnienia, i czas na miłość, która szyje się jak chce.
Co można powiedzieć o sukience? Co może sukienka powiedzieć o kobiecie? Czy są wyjątkowe sukienki, tak jak kobiety mogą być wyjątkowe?
"Krawcowa" to opowieść o kobietach i sukienkach, o przeżyciach i marzeniach, sekretach i... życiu, które toczy się mimo ciężkich czasów dalej.
 
a4 1111

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 293
Odwiedzin w tygodniu: 3223
Odwiedzin w miesiącu: 3223
Odwiedzin w zeszłym roku: 34474
Wszystkie: 3623563