AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

06 maj 2020

informujemy, że ponowne otwarcie Biblioteki Głównej oraz filii bibliotecznych, nastąpi po wdrożeniu niezbędnych rozwiązań (prawnych, organizacyjnych, technologicznych, logistycznych itp.) i przystosowaniu obiektów bibliotecznych do wymogów sanitarno-epidemiologicznych, wynikających z pandemii koronawirusa. Zapewnienie naszym Czytelnikom bezpiecznego korzystania ze zbiorów bibliotecznych, a naszym Pracownikom równie bezpiecznej pracy, stanowi dla nas w obecnych realiach nadrzędny priorytet.
Informacje dotyczące daty ponownego otwarcia obiektów bibliotecznych, zostaną podane w kolejnych komunikatach.
Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

Odwiedzin w miesiącu: 41949