AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

03 maj 2020

Mimo zapowiedzianego przez premiera ponownego otwarcia od 4 maja obiektów sportowych, bibliotek i muzeów, informujemy, że dąbrowskie obiekty i placówki w dalszym ciągu pozostaną zamknięte. Dopiero wczoraj opublikowane zostało Rozporządzenie Rady Ministrów, które precyzuje zasady, na jakich obiekty te i instytucje mogą zostać otwarte. Dlatego też żaden z dąbrowskich obiektów sportowych (w tym orliki), Miejska Biblioteka Publiczna ani Muzeum Miejskie Sztygarka nie zostaną jutro otwarte. Będzie to możliwe dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami rozporządzenia i dostosowaniu do nich obiektów sportowych i instytucji kultury. O terminach i zasadach ich otwarcia poinformujemy jak najszybciej.