Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

27 kwiecień 2020

Nieodłącznym elementem obchodzonego corocznie w dąbrowskiej książnicy Tygodnia Bibliotek, przypadającego rokrocznie w terminie 8-15 maja, jest konkurs pn. "Zakurzone wiersze", podczas którego dąbrowskie przedszkolaki, po wstępnych eliminacjach na bibliotecznych filiach, prezentują zgromadzonej w Bibliotece Głównej publiczności wiersze, które nie należą do tych najbardziej popularnych.
W tym roku, z uwagi na obecną sytuację, konkurs przeniesie się do internetu, a dokładniej na Facebooka! 1 maja na profilu dąbrowskiej książnicy (www.facebook.com/mbpdg) opublikowany zostanie post, który będzie okazją do publikacji filmików z recytacjami młodych artystów. Głosować na swoich ulubieńców potrwa do ósmego maja, natomiast dwunastego odbędzie się Wielki Finał, podczas którego głosy komentujących zostaną zestawione z opiniami profesjonalnego jury!  Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych przedszkolaków, którzy razem z nami chcą rozsmakować się w wyszukanej poezji dziecięcej!

zakurzone2