AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

03 marzec 2020

Malarstwo Katarzyny Pająk

Przez cały marzec w holu Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25) prezentowana będzie wystawa malarstwa Katarzyny Pająk.

Katarzyna Pająk to strzemieszycka malarka, uczestniczka warsztatów artystycznych Grupy  „Po co i dla kogo?” w Katowicach. Miłośniczka dobrej muzyki, natury i męskiego majsterkowania.

Prace wykonane techniką olejową obrazują hiszpańskie, kolekcjonerskie  lalki „panre” z niezwykłymi wyrazami twarzy (tzw. minki), które odzwierciedlają uczucia i nastroje bliskie każdemu z nas.

plakat wystawa