Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.30 - 19.30,
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
28 luty 2020

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się 10 marca o godz. 18:00.
Dla zgromadzonej publiczności wystąpi zespół Poczytalni w składzie: Olga Kukuła - wokal; Joanna Milka - wokal; Przemysław Smolarski - wokal, gitary;  Karol Foltyński - wokal, gitary;  Janusz Golec - wokal, instrumenty klawiszowe, gitara basowa;  Radosław Bernstock - instrumenty klawiszowe, gitara basowa oraz Michał Rerak - instrumenty perkusyjne.

Poczytalni to zespół muzyczny założony pod koniec 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej przez dyrektora instytucji Pawła Duraja w ramach artystycznego sprzeciwu wobec pogarszającego się stanu czytelnictwa w Polsce. Grupę ­tworzą wyłącznie pracownicy instytucji, co czyni ją prawdopodobnie jedyną tego typu formacją muzyczną w Polsce a może i na świecie .

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie można rezerwować od 5 marca (godzina 20:00) przez system internetowej rezerwacji: https://rezerwacje.biblioteka-dg.pl/

Serdecznie zapraszamy!

 

poczytalni koncert dzien kobiet internet

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 30
Odwiedzin w tygodniu: 3108
Odwiedzin w miesiącu: 26195
Odwiedzin w zeszłym roku: 41383
Wszystkie: 3616654