21 styczeń 2020

Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej przekazuje informację dot. kampanIi społecznej pn. 4U!, przygotowanej przez Centrum Prewencji Terrorystycznej Agencji Bezpieczeństwa, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie zapobiegania i reagowania na zdarzenia o charakterze terrorystycznym.

Kampania składa się z fimu promocyjnego i czterech animacji edukacyjnych, w których zaprezentowano procedurę: Uważaj! Uciekaj! Ukryj się! i Udaremnij atak! Procedura prezentuje zalecany sposób zachowania w przypadku wystąpienia ataku rerrorystycznego. Materiały multimedialne dostępne są na stronie: http://www.4u.tpcoe.gov.pl

4u