19 grudzień 2019

Tegoroczne ferie zimowe rozpoczną się w naszym województwie już 13 stycznia i potrwają dwa tygodnie. Z tej okazji Biblioteka Główna i siedemnaście filii na terenie całego miasta przygotowały moc atrakcji dla dzieci i młodzieży, którzy zimową przerwę od nauki spędzają w mieście.

Hasłem tegorocznej Akcji Zima w bibliotece są „Ferie z bohaterami”. Na uczestników zimowych warsztatów czekać więc będą spotkania z niezwykłymi postaciami literackimi, śmiałkami ze znanych i lubianych gier, a także herosami prosto ze szklanego ekranu! Szeroki wachlarz tematyczny spotkań (m.in. plastycznych, edukacyjnych, ruchowych) sprawi, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a nuda stanie się obcym pojęciem!

Wszystkie warsztaty są bezpłatne, a wstęp na większość jest wolny. Zapisy na poszczególne zajęcia rozpoczną się już 2 stycznia od godz. 8:00 pod numerem telefonu wybranej placówki.

Harmonogram:

Tydzień I