05 listopad 2019

Już po raz kolejny w dąbrowskiej MBP można oglądać fotografie polskich i zagranicznych artystów w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej, organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO.

Celem OFFO jest ukazanie możliwości, jakie daje technika otworkowa i przybliżenie jej możliwie najszerszej publiczności. W Festiwalu udział biorą uznani artyści uprawiający ten gatunek fotografii – członkowie Związku Polskich Artystów Fotografików, Artyści Fotoklubu Rzeczypospolitej Polski, wykładowcy uczelni artystycznych, oraz artyści Międzynarodowej Federacji Fotografii Artystycznej F.I.A.P. W tym roku będzie można zobaczyć prace nie tylko z Polski, ale też z następujących krajów: Argentyna, Austria, Białoruś, Brazylia, Czechy, Hiszpania, Holandia, Kanada, Kolumbia, Litwa, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy oraz USA.

Wystawa będzie prezentowana w Galerii Klubowej oraz holu Biblioteki Głównej przez cały listopad.

Nowy folder