A- A A+
tło
11 październik 2019

logo IV edycja

Zbierz swoją drużynę i zgłoś się do IV edycji Fabryki Kreatywnego Biznesu. Czekamy na błyskotliwe osoby, które nie boją się wyzwań i chcą podbić lokalny rynek!

„Fabryka Kreatywnego Biznesu” ma zachęcić młodzież do rozwijania twórczego potencjału, kreowania postaw przedsiębiorczych, współdziałania w grupie, a także zdobywania nowych doświadczeń. Organizowane w ramach przedsięwzięcia warsztaty, wykłady i konsultacje przygotują uczestników do stworzenia firmy, której działalność zlokalizowana będzie na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

Przedsięwzięcie realizowane będzie od listopada 2019 r. do kwietnia 2020 r., natomiast jego inaugurację zaplanowano na 19 listopada o godz. 16:30 w sali audiowizualnej Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25).

Projekt skierowany jest do uczniów dąbrowskich szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych (od 16 r.ż.*; klasy I i II) i będzie przebiegał pod merytoryczną opieką Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu. W trakcie przedsięwzięcia uczestnicy będą zdobywali punkty, które zostaną przeliczone na nagrody finansowe, a także wskażą najbardziej przedsiębiorczą drużynę. Działania młodych ludzi wspierać będą mentorzy – przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw.

Rekrutacja uczestników odbywa się na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, które należy złożyć w Dziale Marketingu i Organizacji Imprez MBP (ul. Kościuszki 25) lub przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 11 listopada br.

 *UWAGA: Przyjmujemy zgłoszenia również od osób, które ukończą 16 lat w trakcie trwania projektu.

Organizatorami projektu są: Miejska Biblioteka Publiczna i Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Patronat nad akcją objęli: Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza, Wyższa Szkoła Humanitas, Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa. Patronatu medialnego udzieliło Radio Eska. Tegoroczną edycję „Fabryki Kreatywnego Biznesu” wsparli: Biuro Obrachunkowe Wn-Ma, Centrum Aktywności Obywatelskiej, Creative Agency, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, FURIA Centrum Gier Fabularnych, Grupa EDO, JACO.PRO, Ogólnopolska Szkoła Językowa British School, PRONOBIS STUDIO, Studio Kreatywne ANNANAS, Stowarzyszenie „Przedsiębiorcy z Wyboru”.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

Regulamin wraz z formularzem zgłoszenia dostępne są na www.biblioteka-dg.pl. Więcej informacji pod nr tel. 32 639 03 01.

Do pobrania:

- formularz zgłoszenia

- regulamin

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 891
Odwiedzin w tygodniu: 2879
Odwiedzin w miesiącu: 27551
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 3777426