05 marzec 2019

Przez cały marzec zapraszamy do odwiedzenia Galerii Klubowej, która znajduje się w Bibliotece Głównej, gdzie prezentowana będzie wystawa "Sceny z literatury".

Autorska wystawa dąbrowskiej biblioteki przedstawia sceny z popularnych książek o tematyce fantastycznej (tj. "Alicja w krainie czarów", "Harry Potter...", "Mały Książę"). Bohaterami są figurki wykonane ręcznie w Literackiej Pracowni Artystycznej w Bibliotece Głównej MBP. Zdjęcia do wystawy powstawały w różnych miejscach Dąbrowy Górniczej np. plaża Pogoria III, Fabryka Pełna Życia.

wybrane1