Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
23 styczeń 2019

plakat przeglad teatrzykow obcojezycznych 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej i I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej serdecznie zapraszają do udziału w XI Regionalnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych i Krótkich Form Teatralnych.

Konkurs adresowany jest do młodzieży starszych klas szkoły podstawowej klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Przegląd odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i oddziały gimnazjalne oraz szkoły średnie.

Pragniemy zachęcić Państwa do rozwijania umiejętności językowych Waszych uczniów poprzez działania projektowe, których produktem finalnym będą prezentacje w formie interpretacji scenicznych. Mamy nadzieję, że nasz konkurs przyczyni się do propagowania nauki języków obcych i literatury w szerokim tego słowa znaczeniu.

Zapraszamy młodzież do udziału w konkursie, który odbędzie się 7 marca 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościuszki 25.

Do pobrania:

Regulamin

Karta zgłoszeniowa

 

 

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 77
Odwiedzin w tygodniu: 2703
Odwiedzin w miesiącu: 18389
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 2973942