23 styczeń 2019

plakat przeglad teatrzykow obcojezycznych 2019

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej i I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej serdecznie zapraszają do udziału w XI Regionalnym Przeglądzie Teatrzyków Obcojęzycznych i Krótkich Form Teatralnych.

Konkurs adresowany jest do młodzieży starszych klas szkoły podstawowej klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych. Przegląd odbywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i oddziały gimnazjalne oraz szkoły średnie.

Pragniemy zachęcić Państwa do rozwijania umiejętności językowych Waszych uczniów poprzez działania projektowe, których produktem finalnym będą prezentacje w formie interpretacji scenicznych. Mamy nadzieję, że nasz konkurs przyczyni się do propagowania nauki języków obcych i literatury w szerokim tego słowa znaczeniu.

Zapraszamy młodzież do udziału w konkursie, który odbędzie się 7 marca 2019 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościuszki 25.

Do pobrania:

Karta zgłoszeniowa