14 styczeń 2019

Tegoroczne ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej będą odbywać się pod hasłem „Kosmiczna zima”! Wszyscy młodzi mieszkańcy naszego miasta będą mogli uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach organizowanych w Bibliotece Głównej oraz w bibliotecznych filiach na terenie całego miasta.

Czas zimowej przerwy w nauce na pewno uatrakcyjni szeroki wachlarz zajęć: plastycznych, ruchowych oraz edukacyjnych, a także konkursy i seanse filmowe. W dąbrowskiej książnicy nie ma miejsca na nudę!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem planowanych działań.

Wstęp na większość zajęć jest wolny. Przy tych, na które obowiązują zapisy znajduje się taka informacja.

Zapisy ruszają 28 stycznia, pod nr tel. 32 639 03 01.

Do pobrania:

Harmonogram ferii tydzień I