13 wrzesień 2018

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Galerii Klubowej, w której prezentowana jest wystawa "TZN w sieci sztuki".

TZN W SIECI SZTUKI – to piąta edycja wystawy twórczości uczniów Technicznych Zakładów Naukowych.

„TZN w sieci sztuki” za każdym razem jest prezentacją różnorodności technik, koncepcji twórczych, zagadnień realizowanych podczas zajęć lekcyjnych. Tegoroczna wystawa zorganizowana na rozpoczęcie roku szkolnego ukazuje niewielki wycinek tego, co uczniowie TZN mogą, potrafią i chcą realizować w swoim życiu – dziś i w przyszłości. Pasje naszych uczniów odkrywamy na początku klasy pierwszej i pomagamy im się rozwijać. Uczniowie TZN projektują i tworzą, nie tylko ze względu na obowiązek szkolny. Potrafią łączyć obowiązek z pasją tworzenia dla siebie i pomagania innym. Włączają się aktywnie w wolontariat. Projektują i wykonują m.in.: kubki i koszulki podczas imprez charytatywnych, z których dochód przekazywany jest najbardziej potrzebującym. Włączają się w obsługę imprez artystycznych, rejestrując je za pomocą aparatu fotograficznego i kamery. W szkole mają możliwość realizowania własnych, pozalekcyjnych pomysłów na tworzenie jednostkowych prac. Te wszystkie aspekty sprzyjają budowaniu własnego portfolio, które w połowie klasy czwartej każdy uczeń posiada i może zaprezentować pracodawcy lub na wymarzonych studiach.

Wystawę będzie można oglądać do końca września.

wernisaż 12