Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00

A- A A+
tło
22 marzec 2018

 

DSC07411

 

„Gwiazdy to my” – taki tytuł nosił konkurs piosenki wiosennej, który odbył się 21 marca w Bibliotece Głównej. Organizator – Przedszkole nr 9 w Dąbrowie Górniczej, zaprosiło do udziału rozśpiewane przedszkolaki z całego miasta. Młodych artystów oceniało jury w składzie: Hanna Uzdowska (Inspektor w Wydziale Oświaty Urzędu Miejskiego), Dorota Nowak-Bobrowska (Prezes Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego), Katarzyna Zawartka-Panchyrz (nauczyciel z Zespołu Szkół Muzycznych) Joanna Kusak (Dyrektor Przedszkola nr 9) oraz Marzena Łykowska (Zastępca Kierownika Biblioteki Głównej).

Pierwsze miejsce zajęła Lena Marczewska z piosenką „Wiosna, wiosenka” (Przedszkole nr 29). Na drugim miejscu znalazła się Agata Zięba z „Wiosną w kwiecistej sukience” (Przedszkole nr 2). Podium zamknęła Pola Wyrwał (Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej nr 35) z piosenką „Pierwszy obudził się pierwiosnek”. Wyróżniono także Marcela Pałkę (Przedszkole nr 11), który wraz z tatą wykonał autorską piosenkę „Kolorowy czas” oraz Antoniego i Milenę Krajniewskich (Przedszkole nr 7 w Zespole Szkół Podstawowych nr 2) i ich wykonanie utworu „Maszeruje wiosna”. Wszystkim rozśpiewanym uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za przywołanie wiosennej pogody!

 

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 635
Odwiedzin w tygodniu: 1598
Odwiedzin w miesiącu: 39542
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 2923386