A- A A+
tło
1 czerwca(poniedziałek) Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Jarmark Bajek i Baśni. Impreza odbędzie się w miejscu nietypowym dla biblioteki, bo przy wejściu do Parku Hallera, trwać będzie w godzinachod 11.00 – 18.30.
 
Jarmark rozpocznie pochód baśniowych postaci, w którym uczestniczyć będą dzieci z dąbrowskich przedszkoli. Na uczestników imprezy czeka ogrom atrakcji, m.in.: animacje i zabawy ruchowe z Time4event oraz Fundacją „Dr Clown”, warsztaty (plastyczne i rytmiczne)prowadzone przezAnnę Deboń z O!PA iNatalię Talarek, gry literackie, wspólneczytanie.  
Nie lada gratką dla młodych miłośników literatury będzie spotkanie z popularnym pisarzemMarcinem Pałaszem. Wielbicieli Kermita, Wielkiego Ptaka i Elmo zapraszamy do wzięcia udziału w interaktywnym spektaklu„Kolorowa Ulica Sezamkowa”.
 
Wydarzenie jest częścią akcji "2015 Rok Promocji Czytelnictwa - Zaczytana Dąbrowa". Już dzisiaj zapraszamy na kolejne imprezy w ramach projektu: Robinsonada - 3 lipca (Pogoria III), Biblioteka na Plaży - 17 lipca i 14 sierpnia (Pogoria III),Festiwal Fantastyki - 4 września (wejście do Parku Hallera).
Na wszystkie wydarzenia WSTĘP WOLNY.

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 19
Odwiedzin w tygodniu: 5524
Odwiedzin w miesiącu: 27468
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 4141772