A- A A+
tło
10 marzec 2015
Wszystkich amatorów muzycznych brzmień zapraszamy do udziału w IV Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej Sing Up Festival! 
 
Konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy biegle władają językiem angielskim i czerpią radość ze śpiewania. Udział w projekcie stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania swojego talentu i kreatywności. Osobom nieśmiałym pozwala nabrać ogłady scenicznej, zaś najzdolniejszym wokalistom toruje drogę do występów estradowych.
 
Eliminacje konkursowe odbędą się 14 maja o godz. 17.00 w sali audiowizualnej Biblioteki Głównej przy ul. T. Kościuszki 25. W ten sposób wyłonionych zostanie dziesięciu uczestników, którzy wezmą udział w występie finałowym 22 maja o godz. 17.00. Ich zadaniem będzie wykonanie dwóch różniących się charakterem piosenek w języku angielskim. Ocenie jurorów podlegać będzie wykonanie utworów pod względem językowym, artystycznym i interpretacyjnym, a także umiejętność publicznej prezentacji. W skład komisji konkursowej wejdą m.in.: przedstawiciele instytucji kultury, lektorzy języka angielskiego, instruktorzy wokalni i dziennikarze muzyczni. 
 
Organizatorami festiwalu są Miejska Biblioteka Publiczna i Ogólnopolska Szkoła Językowa British School Oddział w Dąbrowie Górniczej.
 
Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie ich do siedziby organizatora: Dział Marketingu MBP w Dąbrowie Górniczej (Biblioteka Główna, ul. T. Kościuszki 25) do 8 maja 2015 r. 
 
Dodatkowe informacje pod nr tel. 32 639 03 01.

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 15
Odwiedzin w tygodniu: 5520
Odwiedzin w miesiącu: 27464
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 4141768