A- A A+
tło
28 styczeń 2016

Biblioteka po raz kolejny organizuje wielki kiermasz książek używanych. W holu Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25) będzie można się zaopatrzyć za symboliczną złotówkę w nowe pozycje do domowej biblioteczki. Wśród używanych, ale wciąż wartościowych i poczytnych tytułów, znajdą się zarówno pozycje popularno-naukowe, książki obyczajowe, powieści kryminalne, lektury szkolne czy bajki dla dzieci.
Zimowy Kiermasz Książek odbędzie się w lutym. Przez cały miesiąc w godzinach otwarcia biblioteki będzie można przeglądać literackie pozycje. Kiermasz będzie też okazją, by tchnąć w niepotrzebne książki nowe życie i oddać je do książnicy. Część darów na pewno znajdzie nowy dom, a inne może znajdą się na bibliotecznych półkach.
Pozyskane w trakcie trwania kiermaszu środki zostaną przeznaczone na zakup nowych książek, które wzbogacą zbiory dąbrowskiej biblioteki.

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 49
Odwiedzin w tygodniu: 4325
Odwiedzin w miesiącu: 17013
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 4196674