22 styczeń 2016

Jak namalować gniew, chciwość, lenistwo?
Jak ująć w wierszu siedem grzechów głównych?

Jeżeli piszesz wiersze lub malujesz – to weź udział w 8. ogólnopolskim konkursie pn. Siedem grzechów głównych.
Przeczytaj uważnie regulamin i informacje zawarte w karcie zgłoszenia. Prace przedstaw komisji konkursowej i wygraj nagrody rzeczowe.
Twoja twórczość może zostać zaprezentowana szerokiemu gronu odbiorcy na 2 wystawach pokonkursowych i folderze okolicznościowym. Masz szansę przedstawić swoją twórczość na antenie Radia eM i Radia Katowice, zaistnieć w prasie.

Karta zgloszeniowa

Wszystkie: 4196680