Godziny otwarcia Biblioteki Głównej:
Pn - Pt 8.00 - 20.00,  So 9.00 - 15.00
AKTUALNE GODZINY OTWARCIA

A- A A+
tło
13 styczeń 2016

Co czeka na najmłodszych w bibliotece? Oczywiście gry z wyobraźnią i igraszki z literaturą. A w ferie dąbrowska książnica „rozegra się” na dobre. Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w zajęciach, które w tym roku będą odbywały się pod hasłem: zGRAj się z biblioteką!

Biblioteka Główna oraz poszczególne filie na terenie całego miasta przygotowały na czas zimowej przerwy w nauce wiele rozgrywek: plastycznych, ruchowych czy edukacyjnych. Nuda nikomu nie grozi, bo biblioteczne propozycje skierowane są do uczniów w różnym wieku. W palcówkach MBP na uczestników zimowych spotkań czekały będą gry planszowe, karciane i fabularne oraz emocjonujące rozgrywki z wykorzystaniem konsoli. Nie lada wyzwaniem będzie stworzenie własnej gry planszowej. Na pewno znajdą się też chętni do wzięcia udziału w grach logicznych, słownych czy quizach językowych. Ci, których rozpiera energia, odnajdą się w licznych grach ruchowych, a ciekawi dzieciństwa swoich rodziców i dziadków, zainteresują się grami z dawnych lat. Jak zawsze w bibliotece każdy znajdzie coś dla siebie, a ferie będą okazją, aby zGRAć się z nią na dobre!

Dzieci i młodzież odwiedzający bibliotekę w terminie od 15 do 26 lutego będą mogli nie tylko rozwijać swoją wyobraźnię, spostrzegawczość czy umiejętności manualne, ale przede wszystkim spędzić wolny czas w przyjaznej atmosferze.

Wszystkie propozycje są bezpłatne. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Szczegółowy plan zajęć więcej

Nasi Partnerzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej ul. Tadeusza Kościuszki 25 tel. 32 639 03 00, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bip

Odwiedzin dzisiaj: 418
Odwiedzin w tygodniu: 418
Odwiedzin w miesiącu: 35404
Odwiedzin w zeszłym roku: 0
Wszystkie: 3316292