04 styczeń 2016

W 2016 obchodzimy 100 – lecie miasta Dąbrowy Górniczej. W związku z tym MBP zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy w konkursie regionalno fotograficznym „Gdzieś w DG…”.
Konkurs będzie składał się z 12 edycji przeprowadzonych raz w miesiącu w okresie od stycznia do grudnia 2016 r. Zdjęcia-zagadki będą publikowane pod facebookowym adresem Miejskiej Biblioteki Publicznej www.facebook.com/mbpdg.
Zadanie konkursowe polega na rozwiązaniu zagadki regionalno-fotograficznej. Należy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: „Jaki obiekt przedstawia zdjęcie?” – podając pełną nazwę uwiecznionego na zdjęciu obiektu, miejsca, zabytku itp.
Każdego miesiąca nagrodzona zostanie 1 osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. Nagrodami w konkursie są książki oraz materiały promocyjne przekazane przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Po odbiór nagród zwycięzców zapraszamy do Działu Marketingu MBP w Dąbrowie Górniczej przy ul. T. Kościuszki 25.