17 grudzień 2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu SOS dla rodziców, które odbędzie się 28 stycznia o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej (ul. Kościuszki 25). Gościem biblioteki będzie mgr Jolanta Chwastek-Jakima – surdologopeda z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej, która poprowadzi prelekcję na temat wpływu mediów na rozwój mowy dziecka. Po wykładzie uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Rodzice, którzy mają ochotę wziąć udział w spotkaniu, nie musze martwić się o opiekę nad swoim dzieckiem. Podczas gdy dorośli będą rozmawiać ze specjalistą z Poradni Psychologiczno
– Pedagogicznej, dzieci do wspólnej zabawy zaprasza Akademia Twórczego Rozwoju BYSTRZAK.

Zapisy pod nr tel. 32 639 03 01.