23 listopad 2015

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej oferuje sale do wynajęcia. W swojej ofercie posiada salę audiowizualną, salę konferencyjną i czytelnię multimedialną. Polecane sale są doskonałym rozwiązaniem przy organizacji: szkoleń, kursów językowych, spotkań większych grup, różnego rodzaju prezentacji i imprez.

Oferowane sale znajdują się w budynku Biblioteki Głównej przy ul. Kościuszki 25.

Główne atuty budynku:

oddany do użytku w 2006 r.,
zlokalizowany w centrum miasta wśród zieleni Parku im. gen. J. Hallera,
bezpośrednie sąsiedztwo węzła komunikacji miejskiej i kolejowej,
30 miejsc parkingowych,
obiekt przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne (podjazdy, windy, toalety),
pomieszczenia klimatyzowane,
usługi kserograficzne i introligatorskie.

SALA AUDIOWIZUALNA
- bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia wykładów, spotkań, konferencji i większych imprez.

w pełni skomputeryzowana z dostępem do Internetu,
miejsce dla tłumacza symultanicznego,
stwarza doskonałe możliwości projekcji przygotowanych materiałów audiowizualnych i multimedialnych.

cena: 1 godzina zegarowa 160,00 zł brutto

SALA NARAD - idealnie nadaje się do prowadzenia zajęć szkoleniowych, warsztatów, rozmów kwalifikacyjnych, jak również spotkań zarządu średniej firmy. Kameralna przestrzeń i przyjemna kolorystyka wnętrza gwarantują dobre warunki nauki i rozmowy.

ilość miejsc do 30 osób,
wyposażona w tablicę interaktywną i flipchart,
dostęp do zaplecza kuchennego.

cena: 1 godzina zegarowa 70,00 zł brutto

SALA „LABORATORIUM WYOBRAŹNI” - doskonała pod organizację różnego rodzaju szkoleń i warsztatów adresowanych do odbiorców w każdym wieku. Jasne i przytulne wnętrze gwarantuje przyjemną atmosferę spotkań.

ilość miejsc do 30 osób,
wyposażona w tablicę interaktywną i flipchart,