23 listopad 2015

Biblioteka Główna
Oferowane sale znajdują się w budynku Biblioteki Głównej przy ul. Kościuszki 25.

Lp.

Przedmiot najmu

Okres najmu

Opłata brutto za każdą godzinę

1.

Sala „Laboratorium wyobraźni”

70,00 zł

2.

Sala audiowizualna

160,00 zł

3.

Sala narad

70,00 zł

• SALA „LABORATORIUM WYOBRAŹNI” – doskonała pod organizację różnego rodzaju szkoleń i warsztatów adresowanych do odbiorców w każdym wieku. Jasne i przytulne wnętrze gwarantuje przyjemną atmosferę spotkań.
    - liczba miejsc do 30 osób,
    - wyposażona w tablicę interaktywną i flipchart.

• SALA AUDIOWIZUALNA – bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia wykładów, spotkań, konferencji i większych imprez o charakterze kulturaln
    - liczba miejsc do 100 osób,
    - w pełni skomputeryzowana z dostępem do internetu,
    - wyposażona w wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający,
    - stwarza doskonałe możliwości projekcji przygotowanych materiałów audiowizualnych i multimedialnych.

• SALA NARAD – idealnie nadaje się do prowadzenia zajęć szkoleniowych, warsztatów, rozmów kwalifikacyjnych, jak również spotkań zarządu średniej firmy. Kameralna przestrzeń i przyjemna kolorystyka wnętrza gwarantują dobre warunki nauki i rozmowy.
    - liczba miejsc do 30 osób,
    - wyposażona w tablicę interaktywną i flipchart,
    - dostęp do zaplecza kuchennego.

Filia 8
ul. Ofiar Katynia 93 Strzemieszyce W.)

Lp.

Przedmiot najmu

Opłata brutto za każdą godzinę

1.

Sala spotkań 2.9

40 PLN

2.

Sala wielofunkcyjna 0.23

120 PLN

3.

Sala komputerowa 1.11

60 PLN

4.

Sale (numery: 2.6, 2.7, 2.8, 2.11, 2.12)

25 PLN

• SALA SPOTKAŃ (2.9) – doskonale nadaje się do organizacji różnego rodzaju szkoleń i konferencji, a także warsztatów i spotkań tematycznych.
    - liczba miejsc do 30 osób,
    - wyposażona w ekran multimedialny na trójnogu, projektor.

• SALA WIELOFUNKCYJNA (0.23) – bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia wykładów, spotkań i konferencji; przestrzeń sprzyja również organizacji koncertów, spektakli teatralnych i innych wydarzeń kulturalno-artystycznych.
    - liczba miejsc do 76 osób (sala – 64 os., balkon – 12 os.)
    - w pełni skomputeryzowana z dostępem do internetu,
    - wyposażona w wysokiej jakości sprzęt nagłaśniający,

• SALA KOMPUTEROWA (1.11) – wyposażona w 9 samodzielnych stanowisk komputerowych (laptopy) z dostępem do internetu, umożliwia przeprowadzenie zajęć i szkoleń z wykorzystaniem sprzętu komputerowego oraz multimedialnego (oprogramowanie stanowisk ułatwi realizację szkoleń pakietu Office). Odbywają się tu m.in. zajęcia z robotyki i programowania – Lego Mindstorms, warsztaty dziennikarskie, szkolenia komputerowe dla seniorów.
    SALE: 2.6, 2.7, 2.8, 2.11, 2.12 – z przeznaczeniem jako pomieszczenia biurowe dla organizacji i stowarzyszeń; przestrzeń można aranżować w zależności od potrzeb. Najemcy ww. sal mogą dodatkowo korzystać z Sali spotkań 2.9.