Joomla Extensions powered by Joobi
14 listopad 2017

I TY BĄDŹ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do wzięcia udziału w mikołajkowej zbiórce darów rzeczowych dla zagłębiowskich Domów Dziecka!

W dniach 13-30 listopada w godz. 8:00-20:00 w Punkcie Ksero Biblioteki Głównej (ul. T. Kościuszki 25) będziemy czekać na rzeczy nieużywane lub o niewielkim stopniu zużycia, m.in.:
sprzęty kuchenne (naczynia, sztućce), małe sprzęty AGD i RTV (np. lampki biurkowe, słuchawki, radio, blender, odkurzacz, antena TV), zabawki (np. klocki, gry) i pojemniki na zabawki, słodycze, materiały piśmiennicze, materiały budowlane (służące do remontu) i wnętrzarskie (dekoracje, narzuty), akcesoria sportowe (np. hantle, obciążniki), sprzęty rehibilitacyjne (np. piłki, maty).

Liczymy na Wasze gorące serca i aktywny udział w zbiórce!
Dziękujemy!

zbiorka darow