Joomla Extensions powered by Joobi
06 listopad 2017

W listopadzie zapraszamy Państwa do obejrzenia dwóch wyjątkowych wystaw.

Pierwsza z nich - "Stuletnia Dąbrowa Górnicza - miejsce sercu bliskie..." jest rezultatem konkursu fotograficznego i plastycznego, zorganizowanego  z okazji 100-lecia naszego miasta. Wystawę mogą podziwiać Państwo w naszej Galerii Klubowej (ul. T. Kościuszki 25)

Stuletnia Dąbrowa

Na drugą ekspozycję składają się trzy wystawy będące częścią VII Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej - Offo 2017.

OFFO 2017 to siódma edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej organizowanego przez Grupę Trzymającą OFFO. Jest to impreza cykliczna, która nie ma odpowiednika w polskim środowisku fotograficznym, a znana jest także poza granicami kraju. OFFO jest Festiwalem gromadzącym twórców, którzy posługują się fotografią otworkową. Celem OFFO jest ukazanie możliwości, jakie daje ta technika i przybliżenie jej możliwie najszerszej publiczności. Podczas poprzednich edycji OFFO można było zobaczyć prace pochodzące m.in. z Francji, Argentyny, Australii, USA, Brazylii, Niemiec, Szwecji, Chin, Wielkiej Brytanii, Ukrainy czy Rosji. Wystawa umiejscowiona jest w holu Biblioteki Głównej, a także w gablocie obok Wypożyczalni Centralnej.

VII Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej Offo 2017

Wstęp na obie wystawy jest bezpłatny.

Zapraszamy!