Joomla Extensions powered by Joobi
06 listopad 2017

Wraz z końcem października zakończyła się szósta edycja dąbrowskiego Festiwalu Kultury ZagłębieWood. Przez cały miesiąc mieszkańcy Dąbrowy Górniczej i okolic mogli przebierać wśród szerokiego wachlarza koncertów, spektakli, spotkań autorskich, wystaw i projekcji filmowych.

Dąbrowska książnica gościła w swoich progach aż ośmiu znamienitych gości: Danutę Grechutę, Janinę Ochojską, Filipa Springera, Artura Górskiego, Filipa Łobodzińskiego, Łukasza Orbitowskiego, Sebastiana Riedla, a także Agatę Passent.

Podczas festiwalu odbyło się również kilka imprez towarzyszących, m.in. całonocna impreza dla dzieci „DobraNocka”, a także V Dyktando Dąbrowskie.

Dziękujemy wszystkim Naszym Czytelnikom za aktywny udział w organizowanych przez nas przedsięwzięciach i zapraszamy za rok!

Festiwal Kultury ZagłębieWood był finansowany ze środków Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej.

miks na koniec zagłębiewood