Joomla Extensions powered by Joobi
13 wrzesień 2017

plakat Centrum pomocy Rodzinie

Centrum Pomocy Rodzinie Caritas zaprasza wszystkich mieszkańców Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Jaworzna oraz Będzina,  którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej oraz wsparcia psychologa do skorzystania z usług Centrum Pomocy Rodzinie Caritas.

Dzięki współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej oraz dofinansowaniu z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego w siedzibie Caritas Diecezji Sosnowieckiej  przy ul. Korczaka 5 w Sosnowcu, rozpoczęła się  trzecia edycja projektu  „Centrum Pomocy Rodzinie Caritas”, która działać będzie do końca 2017 roku.

Zadaniem projektu jest ochrona wartości nadrzędnej jaką jest rodzina. Projekt Centrum skierowany jest do osób borykających się z problemem alkoholowym w rodzinie oraz konsekwencjami ekonomicznymi uzależnień.

Na porady zapisywać się można telefonicznie pod numerem telefonu: 32 363 03 70 lub osobiście w Sekretariacie Caritas Diecezji Sosnowieckiej przy ul. Korczaka 5 w Sosnowcu.

Porady są udzielane bezpłatnie.