Joomla Extensions powered by Joobi
19 maja 2017

plakat popularni konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-fotograficznym pn. "Czytanie nie zna granic".

Zadaniem uczestników będzie samodzielne wykonanie pracy (w formie plastycznej - dzieci 7-12 lat; w formie fotograficznej - młodzież w wieku 16-18 lat) obrazującej popularne bądź nietypowe miejsca w Dąbrowie Górniczej, w których warto zaszyć się z książką.

Uczestnikiem konkursu jest każdy, kto w terminie od 14 kwietnia do 24 maja 2017 r. prześle mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. fotografię (format: JPG, rozdzielczość nie mniejsza niż 300 dpi), bądź złoży w Dziale Marketingu Biblioteki Głównej MBP (ul. T. Kościuszki 25) pracę plastyczną (technika dowolna, format A4) wraz zformularzem zgłoszeniowym (zawierającym odręczny podpis uczestnika bądź opiekuna). Rodzice osób niepełnoletnich proszeni są o wypełnienie oświadczenia.

Autorzy najbardziej pomysłowych prac konkursowych odwiedzą miejsca o ciekawych walorach historycznych i kulturowych.Wśród propozycji dla dzieci znalazło się Muzeum Animacji Se-ma-for w Łodzi (19.06.2017 r.), zaś dla młodzieży Muzeum Jana Kochanowskiego w Czarnolesie (08.06.2017 r.).

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Do pobrania:

Oświadczenie rodzica

Więcej informacji: 32 639 03 01

Konkurs realizowany jest w ramach projektu "Popularni czytają", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.