Joomla Extensions powered by Joobi
16 maj 2017

spotkania w ramach budżetu

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Tanyą Valko - pisarką, poetką, arabistką i tłumaczką.

Autorka bestsellerowej Arabskiej Sagi ("Arabska żona", "Arabska córka", "Arabska krew", "Arabska ksieżniczka", "Arabska krucjata", "Arabski mąż"), jak i książek o Libii: "Libia od kuchni", "Życie codzienne w Trypolisie" oraz "Sahara – ocean ciszy" i powieści umieszczonych w polskich realiach m.in. "Zrób mnie młodszą, zrób mnie piękną".

Bezpłatne wejściówki będą do odebrania w dniu wydarzenia od godz. 8:00.

Spotkanie zorganizowano w ramach Dąbrowskiego Budżetu Partycypacyjnego, pn. "Biblioteka dla Ciebie".