Joomla Extensions powered by Joobi
13 marzec 2017

Z radością informujemy, iż nasze dwa projekty otrzymały dotacje z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego!  W ramach programu „Promocja czytelnictwa” będziemy realizować nasze dwie propozycje: projekt „Popularni czytają!” oraz znany już mieszkańcom Dąbrowy „Jarmark Baśni i Bajek”. Obie te inicjatywy będą mieć na celu promocję literatury i biblioteki, a przede wszystkim utrwalanie tożsamości kulturowej wśród młodych ludzi. Już teraz zapraszamy na spotkania autorskie, wystawy, sondy i konkursy! Śledźcie naszą stronę internetową i facebookowy profil, a dowiecie się o wszystkich działaniach, które zostały dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Odwiedzin w miesiącu: 21925