Joomla Extensions powered by Joobi
05 kwiecień 2017

Zapraszamy do obejrzenia wystawy planszowej pt. „Życie i twórczość Henryka Sienkiewicza”, użyczonej przez Muzeum Literackie Henryka Sienkiewicza w Poznaniu.

Wystawa składa się z 14 plansz, które przybliżają istotne wydarzenie z życia sławnego pisarza, a także jego najważniejsze dzieła, tj. "Ogniem i Mieczem", "Potop", "Pan Wołodyjowski", "Krzyżacy", czy "Quo vadis".

Wystawa będzie dostępna w Bibliotece Głównej do końca kwietnia.
W maju zapraszamy do podziwiania ekspozycji w filii nr 18 ( ul. Legionów Polskich 131a), natomiast w czerwcu w filii nr 5 (Al. J. Piłsudskiego 32).

Wystawę zorganizowano w ramach projektu "Popularni czytają!", dofinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Odwiedzin w miesiącu: 21925