Joomla Extensions powered by Joobi
20 marca 2017

Szanowni Państwo
W związku z prowadzoną akcją informacyjną dot. realizacji na podstawie ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej zadania polegającego na udzielaniu osobom uprawnionym nieodpłatnej pomocy prawnej przed radców prawnych i adwokatów, w pięciu Punktach usytuowanych w Dąbrowie Górniczej, zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnianie wśród pracowników oraz osób korzystających z usług placówki informacji zawartych w załącznikach. Jednocześnie pragnę dodać, iż wszystkie informacje można uzyskać również na stronach internetowych: www.bip.dabrowa-gornicza.pl, www.dabrowa-gornicza.pl oraz pod numerem telefonu: 295-68-06.