Joomla Extensions powered by Joobi
22 luty 2017

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Violettą Ozminkowską, autorką książki "Michalina Wisłocka. Sztuka kochanie gorszycielki", na podstawie której powstał film "Sztuka kochania".

Violetta Ozminkowska - przez dwanaście lat dziennikarka i redaktorka „Newsweeka”, szefowa działu „Społeczeństwo”. Współautorka biografii Marka Edelmana „Pan Doktor i Bóg”, autorka wywiadu rzeki z Grzegorzem Miecugowem „Szkiełko i oko”, ostatnio redaktorka książki Moniki Jaruzelskiej „Towarzyszka Panienka”.

Spotkanie z autorką odbędzie się 8 marca o godz. 18.:00 w bibliotecznej sali audiowizualnej.

Na spotkanie obowiazują bezpłatne wejściówki, wydawane w dniu wydarzenia od godz. 8:00 do wyczerpania.

Liczba miejsc ograniczona! Jedna osoba może dostać dwie wejściówki.

spotkanie z violetta ozimkowski